Zabezpieczenie nowych samochodów

Cieszysz się nowym autem, ale boisz się, że za chwilę nie będzie wyglądać już tak samo pięknie? Koniecznie odwiedź nasz warsztat autokosmetyki w Gliwicach, gdzie zajmujemy się zabezpieczeniem lakieru auta powłoką ceramiczną. Nie tylko doskonale ochrania ona Twój pojazd przed zarysowaniami, odbarwieniami czy zmatowieniem, ale również sprawia, że wygląda on jeszcze lepiej niż, jak w trakcie zakupu! Odkryj komfort jazdy i pozwól sobie na zostanie królem zarówno polskich, jak i zagranicznych dróg.

Fachowe zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną

Nie od dziś wiadomo, że lakier pozwala nam na cieszenie się naprawdę doskonale wyglądającym samochodem. Dlatego nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby jego walory estetyczne nie zmalały przez długi czas! Ciesz się nowym pojazdem najdłużej, jak tylko możesz. Wystarczy, że skorzystasz z naszej usługi, która polega na fachowym zabezpieczeniu lakieru powłoką ceramiczną. Twoje auto z całą pewnością zachwyci każdego kierowcę na drodze! Wysoki połysk oraz nasycona barwa sprawią, że Twój samochód jak strzała będzie pokonywał kolejne kilometry.

Pokaż swój styl dzięki autokosmetyce!

Chcesz doskonale prezentować się w swoim nowoczesnym samochodzie? Koniecznie skorzystaj z usługi zabezpieczenia lakieru auta powłoką ceramiczną. Dzięki nam zobaczysz, co to prawdziwy styl – nie czekaj, załóż przeciwsłoneczne okulary, włóż najlepsze ubrania i wsiądź za kółko swojego pojazdu. Przyciągaj spojrzenia kierowców oraz przechodniów, pozwól, żeby nie tylko Twój ubiór, ale również i pięknie prezentujący się dwuślad pomógł w wyrażeniu siebie!

Ale to nie jedyne zalety zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczna, dzięki wysokiej hydrofobowości oraz właściwościom samooczyszczającym zdecydowanie zmniejszy się przywieranie zabrudzeń do powierzchni lakieru dzięki czemu auto dłużej pozostanie czyste, a jego bieżąca pielęgnacja stanie się o wiele prostsza i przyjemniejsza.

Przy pakiecie zabezpieczenia nowego samochodu nie pomijamy takich elementów jak tworzywa sztuczne, szyby czy też felgi samochodu, każdy element zabezpieczony jest dedykowaną powłoką.

   Trwałość: 2-5 lat
Czas wykonania: 2 dni
Cena: od 1200 zł

 
 
renowacja lakieru gliwice

Renowacja
lakieru

Przywróć lakierowi pierwotny blask i głebie dzięki usłudze renowacji lakieru, zadbamy o Twoja satysfakcje!

Dowiedz się więcej

zabezpieczenie lakieru woskiem gliwice

Zabezpieczenie
lakieru woskiem

Nadaj lakierowi połysk i śliskość, dodatkowo zabezpiecz go przed działaniem warunków atmosferycznych!

Dowiedz się więcej

powłoka ceramiczna gliwice

Powłoka
ceramiczna

Zabezpiecz lakier i nadaj mu niesamowity blask na lata, utrzymanie czystości lakieru bedzie łatwe jak nigdy wcześniej!

Dowiedz się więcej

renowacja reflektorów gliwice

Renowacja
reflektorów

Odbarwienia oraz pożółkłe lampy? Mamy na to doskonałą receptę – usługę polerowania reflektorów samochodowych.

Dowiedz się więcej

czyszczenie tapicerki gliwice

Czyszczenie
tapicerki

Zadbaj o nieskazitelnie czyste wnętrze swojego pojazdu z naszą pomocą dzięki profesjonalnym kosmetykom i doświedczeniu!

Dowiedz się więcej

 
Auto kosmetyka Gliwice
Auto kosmetyka Gliwice Pszczyńska

Kompleksowe przygotowanie do sprzedaży - Usuniemy wszelkie uszkodzenia lakieru, tapicerki i innych elementów wpływających na estetykę pojazdu.

Zabezpieczenie nowych samochodów - Zabezpieczamy nowe samochody przed drobnymi uszkodzeniami, które mogą pojawić się np. podczas jazdy próbnej.