Fotorelacja: Suzuki Vitara

Powłoka ceramiczna, Folia PPF
  • <b> Bezbarwna folia ochronna PPF </b>  to doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.
    Bezbarwna folia ochronna PPF to doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  • <b> Powłoka ceramiczna </b> Niepowtarzalny połysk oraz niezawodna ochrona.
    Powłoka ceramiczna Niepowtarzalny połysk oraz niezawodna ochrona.
  • <b> Powłoka ceramiczna w połączeniu z folia ochronna PPF </b> to gwarancja długo letniej ochrony i nienagannego wyglądu samochodu!
    Powłoka ceramiczna w połączeniu z folia ochronna PPF to gwarancja długo letniej ochrony i nienagannego wyglądu samochodu!

Mały SUV ze stajni Suzuki trafił do nas na zabezpieczenie 5-letnią powłoką ceramiczną oraz aplikację ochronnej folii PPF.

Przed aplikacją powłoki wykonana została jedno etapowa korekta lakieru, elementy takie jak lampy, przestrzeń załadunkowa oraz wnęki klamek zabezpieczone zostały bezbarwną folią ochronną PPF.

Dzięki połączeniu folii ochronnych PPF wraz z aplikacją powłoki ceramicznej klient może cieszyć się teraz jego nienagannym wyglądem, niezawodną ochroną jak i banalnie prostą pielęgnacją.

 

Auto kosmetyka Gliwice
Auto kosmetyka Gliwice Pszczyńska

Kompleksowe przygotowanie do sprzedaży - Usuniemy wszelkie uszkodzenia lakieru, tapicerki i innych elementów wpływających na estetykę pojazdu.

Zabezpieczenie nowych samochodów - Zabezpieczamy nowe samochody przed drobnymi uszkodzeniami, które mogą pojawić się np. podczas jazdy próbnej.

 
×